График

29 ноември 2017

30 ноември 2017

Изтегляне / Download
Филтриране / Filters
Майсторски класове
Конкурс
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Туристически дом
Конферентни зали
Туристически дом
Туристически дом
Закуска
08:00 - 09:00
Ресторант
Закуска
08:00 - 09:00
Ресторант
Час
08:00 - 09:00

Майсторски клас на Ерик Франсери
09:00 - 12:30
Конферентна зала 1
Майсторски клас на Ерик Франсери
09:00 - 12:30
Конферентна зала 1
Категория
Свободна сцена
Час
09:00 - 12:30

Майсторски клас на Ерик Франсери
09:00 - 12:15
Конферентна зала 1
Майсторски клас на Ерик Франсери
09:00 - 12:15
Конферентна зала 1
Час
09:00 - 12:15

Майсторски клас на Стела Динкова
09:00 - 12:15
Конферентна зала 2
Майсторски клас на Стела Динкова
09:00 - 12:15
Конферентна зала 2
Час
09:00 - 12:15

Обяд
12:30 - 13:20
Ресторант
Обяд
12:30 - 13:20
Час
12:30 - 13:20

Майсторски клас на Росен Балкански
14:00 - 16:00
Конферентна зала 2
Майсторски клас на Росен Балкански
14:00 - 16:00
Конферентна зала 2
Час
14:00 - 16:00

Майсторски клас на Габриел Бианко
14:00 - 16:00
Конферентна зала 1
Майсторски клас на Габриел Бианко
14:00 - 16:00
Конферентна зала 1
Час
14:00 - 16:00

Майсторски клас на Росен Балкански
14:00 - 16:00
Конферентна зала 2
Майсторски клас на Росен Балкански
14:00 - 16:00
Конферентна зала 2
Час
14:00 - 16:00

Вечеря
20:45 - 21:30
Ресторант
Вечеря
20:45 - 21:30
Час
20:45 - 21:30

Jam session
22:00 - 00:00
Jam session
22:00 - 00:00
Час
22:00 - 00:00

читалище "Съгласие"
читалище "Съгласие"
читалище "Съгласие"
Изложение на музикални продукти
17:00 - 18:00
Изложение на музикални продукти
17:00 - 18:00
Час
17:00 - 18:00

Концерт "Вечер на камерната музика"
19:00 - 20:30
Концерт "Вечер на камерната музика"
19:00 - 20:30
Час
19:00 - 20:30

Дуо: Атанас Уркузунов /китара/, Мие Огура /флейта/; Трио: Георги Василев /китара/, Стефан Шапюи /бандонеон/, Ирина-Калина Гудева /контрабас/

30 ноември 2017

01 декември 2017

Изтегляне / Download
Филтриране / Filters
Майсторски класове
Конкурс
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Туристически дом
Конферентни зали
Туристически дом
Туристически дом
Закуска
08:00 - 09:00
Ресторант
Закуска
08:00 - 09:00
Ресторант
Час
08:00 - 09:00

Конкурс "Класическа китара", МУ, 2 възрастова група
09:00 - 12:30
Конферентна зала 1
Конкурс "Класическа китара", МУ, 2 възрастова група
09:00 - 12:30
Конферентна зала 1
Категория
Конкурс "Класическа китара", МУ, втора възрастова група
Час
09:00 - 12:30

Първите 12 участника

Майсторски клас на Ерик Франсери
09:00 - 12:30
Конферентна зала 2
Майсторски клас на Ерик Франсери
09:00 - 12:30
Конферентна зала 2
Час
09:00 - 12:30

Обяд
12:30 - 13:30
Ресторант
Обяд
12:30 - 13:30
Ресторант
Час
12:30 - 13:30

Майсторки клас на Габриел Бианко
14:00 - 17:00
Конферентна зала 1
Майсторки клас на Габриел Бианко
14:00 - 17:00
Конферентна зала 1
Час
14:00 - 17:00

Майсторски клас на Дарко Багески
14:00 - 17:00
Конферентна зала 2
Майсторски клас на Дарко Багески
14:00 - 17:00
Конферентна зала 2
Час
14:00 - 17:00

Вечеря
20:45 - 21:30
Ресторант
Вечеря
20:45 - 21:30
Час
20:45 - 21:30

Jam session
22:00 - 00:00
Jam session
22:00 - 00:00
Час
22:00 - 00:00

читалище "ЛИК"
читалище "ЛИК"
читалище "ЛИК"
Конкурс "Класическа китара", без възрастови ограничения
09:00 - 10:30
Конкурс "Класическа китара", без възрастови ограничения
09:00 - 10:30
Категория
Конкурс "Класическа китара", без възрастови ограничения
Час
09:00 - 10:30

Първи тур, първите 10 участника

Конкурс "Класическа китара", без възрастови ограничения
14:00 - 16:30
Конкурс "Класическа китара", без възрастови ограничения
14:00 - 16:30
Категория
Конкурс "Класическа китара", без възрастови ограничения
Час
14:00 - 16:30

Първи тур

читалище "Съгласие"
читалище "Съгласие"
читалище "Съгласие"
01 декември 2017

02 декември 2017

Изтегляне / Download
Филтриране / Filters
Майсторски класове
Конкурс
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Туристически дом
Конферентни зали
Туристически дом
Туристически дом
Закуска
08:00 - 09:00
Ресторант
Закуска
08:00 - 09:00
Ресторант
Час
08:00 - 09:00

Конкурс "Класическа китара," МУ, 1 А възрастова група
09:00 - 10:00
Конферентна зала 1
Конкурс "Класическа китара," МУ, 1 А възрастова група
09:00 - 10:00
Конферентна зала 1
Категория
"Класическа китара," МУ, 1 А възрастова група
Час
09:00 - 10:00

Майсторски клас на Атанас Уркузунов
09:00 - 11:00
Конферентна зала 2
Майсторски клас на Атанас Уркузунов
09:00 - 11:00
Конферентна зала 2
Час
09:00 - 11:00

Конкурс "Класическа китара", МУ, 1 Б възрастова група
10:00 - 12:30
Конкурс "Класическа китара", МУ, 1 Б възрастова група
10:00 - 12:30
Категория
"Класическа китара", МУ, 1 Б възрастова група
Час
10:00 - 12:30

Обяд 12:30-13:30 Ресторант
12:30 - 13:00
Ресторант
Обяд 12:30-13:30 Ресторант
Час
12:30 - 13:00

Конкурс "Класическа китара", ДМШ, 1 А възрастова група
13:00 - 14:00
Конферентна зала 1
Конкурс "Класическа китара", ДМШ, 1 А възрастова група
13:00 - 14:00
Конферентна зала 1
Категория
"Класическа китара", ДМШ, 1 А възрастова група
Час
13:00 - 14:00

Конкурс "Класическа китара", ДМШ, 1 Б възрастова група
14:00 - 15:00
Конферентна зала 1
Конкурс "Класическа китара", ДМШ, 1 Б възрастова група
14:00 - 15:00
Конферентна зала 1
Категория
"Класическа китара", ДМШ, 1 Б възрастова група
Час
14:00 - 15:00

Майсторски клас на Атанас Уркузунов
14:00 - 16:00
Конферентна зала 2
Майсторски клас на Атанас Уркузунов
14:00 - 16:00
Конферентна зала 2
Час
14:00 - 16:00

Конкурс "Класическа китара", ДМШ, 2 възрастова група
15:00 - 16:00
Конферентна зала 1
Конкурс "Класическа китара", ДМШ, 2 възрастова група
15:00 - 16:00
Конферентна зала 1
Категория
"Класическа китара", ДМШ, 1 Б възрастова група
Час
15:00 - 16:00

Конкурс "Класическа китара", ДМШ, 3 възрастова група
16:00 - 17:30
Конферентна зала 1
Конкурс "Класическа китара", ДМШ, 3 възрастова група
16:00 - 17:30
Конферентна зала 1
Категория
"Класическа китара", ДМШ, 1 Б възрастова група
Час
16:00 - 17:30

Вечеря
20:45 - 21:30
Ресторант
Вечеря
20:45 - 21:30
Час
20:45 - 21:30

Jam session
22:00 - 00:00
Jam session
22:00 - 00:00
Час
22:00 - 00:00

Художествена Галерия "Светлин Русев"
Художествена Галерия "Светлин Русев"
Художествена Галерия "Светлин Русев"
-
-
-
Финален тур за категория "Класическа китара", МУ, 3 възрастова група
14:00 - 16:30
НУИ "П.Пипков"
Финален тур за категория "Класическа китара", МУ, 3 възрастова група
14:00 - 16:30
НУИ "П.Пипков"
Категория
"Класическа китара", МУ, 3 възрастова група
Час
14:00 - 16:30

Финален тур

Изложение на музикални продукти
17:00 - 19:00
читалище "Съгласие"
Изложение на музикални продукти
17:00 - 19:00
читалище "Съгласие"
Час
17:00 - 19:00

Концерт “Вечер на класическата китара”
19:00 - 20:30
читалище "Съгласие"
Концерт “Вечер на класическата китара”
19:00 - 20:30
читалище "Съгласие"
Час
19:00 - 20:30

Габриел Бианко /Франция/, Боян Дойчев /България/

Награждаване за категории Електрическа и Акустична китара
21:30 - 22:00
Галакси Боулинг
Награждаване за категории Електрическа и Акустична китара
Час
21:30 - 22:00

Концерт с най-добрите участници и Studio 84 project
22:00 - 00:00
Галакси Боулинг
Концерт с най-добрите участници и Studio 84 project
22:00 - 00:00
Галакси Боулинг
Час
22:00 - 00:00

02 декември 2017

03 декември 2017

Изтегляне / Download
Филтриране / Filters
Майсторски класове
Конкурс
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Туристически дом
Конферентни зали
Туристически дом
Туристически дом
Закуска
08:00 - 09:00
Ресторант
Закуска
08:00 - 09:00
Ресторант
Час
08:00 - 09:00

Уъркшоп - "Изкуството на китарата", лектор Георги Василев, с предварително записване на чекпойнт
09:00 - 11:00
Конферентна зала 1 "Изкуството на китарата - виртуозни техники" от Георги Василев
Уъркшоп - "Изкуството на китарата", лектор Георги Василев, с предварително записване на чекпойнт
09:00 - 11:00
Конферентна зала 1 "Изкуството на китарата - виртуозни техники" от Георги Василев
Час
09:00 - 11:00

"Изкуството на китарата - виртуозни техники" от Георги Василев Настоящото издание представя методическа разработка върху различни проблеми, свързани с техническото усъвършенстване на изпълнителя-китарист. Този метод е резултат от 25 годишно изследване и дългогодишен педагогически експериментален труд и опит на автора с негови студенти от Академията по музика в Лозана-Сион, Швейцария в периода 2001-2017 г. Материалът е приложен успешно в процеса на обучение, което естествено довежда до подбор на най-ефективните упражнения с доказани положителни резултати. Методът предлага инструктивен материал - технически упражнения, гами, етюди, предназначени за развитие на инструменталната техника на лявата и дясната ръка. Той е с общ обем от 144 страници, структурирани в 7 глави (62 упражнения с над 350 варианта). Книжното издание е допълнено с аудио и видео носители - СD (65 мин.) и DVD (60 дидактични видео презентации, 176 мин.).

Майсторски клас на Нено Мунитич
09:00 - 11:00
Конферентна зала 2
Майсторски клас на Нено Мунитич
09:00 - 11:00
Конферентна зала 2
Час
09:00 - 11:00

Уъркшоп - "Отвъд блуса", лектор Цветан Недялков
11:00 - 12:30
Конферентна зала 1
Уъркшоп - "Отвъд блуса", лектор Цветан Недялков
11:00 - 12:30
Конферентна зала 1
Час
11:00 - 12:30

Обяд
12:30 - 13:30
Ресторант
Обяд
12:30 - 13:30
Ресторант
Час
12:30 - 13:30

Майсторски клас на Дарко Багески
13:30 - 15:30
Конферентна зала 1
Майсторски клас на Дарко Багески
13:30 - 15:30
Конферентна зала 1
Час
13:30 - 15:30

Майсторски клас на Никола Монтела
13:30 - 15:30
Конферентна зала 2
Майсторски клас на Никола Монтела
13:30 - 15:30
Конферентна зала 2
Час
13:30 - 15:30

Вечеря
20:45 - 21:30
Ресторант
Вечеря
20:45 - 21:30
Час
20:45 - 21:30

Jam session
22:00 - 00:00
Jam session
22:00 - 00:00
Час
22:00 - 00:00

читалище "ЛИК"
читалище "ЛИК"
читалище "ЛИК"
-
-
-
Конкурс "Класическа китара", без възрастови ограничения
13:30 - 16:30
НУИ "П.Пипков"
Конкурс "Класическа китара", без възрастови ограничения
13:30 - 16:30
НУИ "П.Пипков"
Категория
"Класическа китара", без възрастови ограничения
Час
13:30 - 16:30

Финален тур

Изложение на музикални продукти
17:00 - 18:00
читалище "Съгласие"
Изложение на музикални продукти
17:00 - 18:00
читалище "Съгласие"
Час
17:00 - 18:00

Награждаване за 1, 2, 3 групи ДМШ, акустична китара, китара и глас
17:00 - 18:00
читалище "Съгласие"
Награждаване за 1, 2, 3 групи ДМШ, акустична китара, китара и глас
17:00 - 18:00
читалище "Съгласие"
Час
17:00 - 18:00

Награждаване за категории "Китара и глас" и "Класическа китара" без възрастови ограничения
18:00 - 19:00
Читалище "Съгласие"
Награждаване за категории "Китара и глас" и "Класическа китара" без възрастови ограничения
18:00 - 19:00
Читалище "Съгласие"
Час
18:00 - 19:00

Гала концерт с участието на "The teachers"
19:00 - 20:30
читалище "Съгласие"
Гала концерт с участието на "The teachers"
19:00 - 20:30
читалище "Съгласие"
Час
19:00 - 20:30

Концерт на лауреати от проведения конкурс и the“Тhe Teachers” (Цветан Недялков, Веселин Койчев, Христо Минчев, Кристиан Желев) Награждаване за 4 група

03 декември 2017