График

Туристически дом НУИ „П.Пипков“
17:00 Посрещане и настаняване на гости
18:30 Официално откриване на фестивала и теглене на жребии за участие в конкурс
20:30 Вечеря
Туристически дом конферентна зала 1 Туристически дом конферентна зала 2 Туристически дом зала 3 (стая 316) Туристически дом зала 4 (стая 224) читалище Съгласие
8:00 Закуска
9:00 Конкурс за МУ втора възрасто-ва група Майсторски клас на Герхард Райхенбах Майсторски клас на Ливиу Геургеску Майсторски клас на Дарко Багески
11:30
12:30 Обяд
14:00 Конкурс за МУ втора възрасто-ва група Майсторски клас на Зоран Анич Шоурум- лютиер Румен Тодоров Изложение на китарите на „Кремона“
15:00 Шоурум – лютиер Slavko Mrdalj
16:00 Шоурум- лютиер Христо Георгиев
17:30 Шоурум- Система за оценяване zCore
19:00 Концерт на Плевенска филхармония със солисти: Стела Динкова, Боян Дойчев и Георги Василев
20:30 Вечеря
22:00 Jam session
Туристически дом конферентна зала 1 Туристически дом конферентна зала 2 Туристически дом зала 3 (стая 316) Туристически дом зала 4 (стая 224) читалище ЛИК читалище Съгласие
8:00 Закуска
9:00 Конкурс за трета възрастова група-Първи тур Майсторски клас на Екатерина Икономова Изложение на китарите на „Кремона“ Конкурс за четвърта възрастова група-Първи тур
11:30
12:30 Обяд
14:00 Конкурс за трета възрастова група-Първи тур Шоурум- лютиер Христо Георгиев Майсторски клас на Екатерина Икономова Изложение на китарите на „Кремона“ Конкурс за четвърта възрастова група-Първи тур
15:00 Шоурум- лютиер Румен Тодоров
16:00 Шоурум – лютиер Slavko Mrdalj
17:00 Шоурум „Rhytm play“-фламенко поставка за китара
19:00 Концерт на „Акустик Трио 3000“
20:30 Вечеря
22:00 Jam session
Туристически дом конферентна зала 1 Туристически дом конферентна зала 2 Туристически дом зала 3 (стая 316) Туристически дом зала 4 (стая 224) НУИ „П.Пипков“
8:00 Закуска
9:00 Конкурс за Първа възрастова група Майсторски клас на Ливиу Геургеску Майсторски клас на Росен Балкански Майсторски клас на Стела Динкова Конкурс за Акустична китара-1 група
11:30 Конкурс за Акустична китара-2 група
12:30 Обяд
14:00 Посеще-ние на Панорама Плевен Майсторски клас на Зоран Анич Майсторски клас на Росен Балкански Шоурум- лютиер Румен Тодоров Конкурс за „Китара и глас“
15:00 Изложение на китарите на „Кремона“ Шоурум – лютиер Slavko Mrdalj
16:00 Шоурум -компания за струни „Savarez“ Шоурум- лютиер Христо Георгиев Конкурс за „Свободна сцена“
18:00 Шоурум – „Лютиери
19:00 Концерт на Герхард Райхенбах и Дарко Багески
20:30 Вечеря
22:00 Jam session
Туристически дом конферентна зала 1 Туристически дом конферентна зала 2 Туристически дом зала 4 (стая 224) НУИ „П.Пипков“ НУИ „П.Пипков“
8:00 Закуска
9:00 Майсторски клас на Герхард Райхенбах Майсторски клас на Стела Динкова Изложение на китарите на „Кремона“ Конкурс за ДМШ Първа възрастова група Финален тур за МУ Трета възрастова група
11:30 Конкурс за ДМШ Втора възрастова група
12:30 Обяд
14:00 Майсторски клас на Дарко Багески Шоурум – лютиер Slavko Mrdalj Изложение на китарите на „Кремона“ Конкурс за ДМШ Трета възрастова група Финален тур за МУ Четвърта възрастова група
Шоурум- лютиер Христо Георгиев
Шоурум- лютиер Румен Тодоров
18:00 Шоурум „Кремона“
19:00 Гала концерт и награждаване
20:30 Вечеря
22:00 Jam session